Přeskočit na obsah

Ochrana dřeva a sanace krovů

Ošetření krovů proti škůdcům, plísním a houbám

Abychom Vám nabídli kompletní služby spojené se zateplením nabízíme ošetření krovů proti škůdcům, plísním a houbám.
Před provedením zateplení foukanou izolací můžeme provést sanaci neboli ochranu trámů nástřikem. Samozřejmě provádíme sanaci krovů i v případě, že zákazník zateplení nepotřebuje.

Včas ošetřené krovy jsou ideální cestou k výraznému prodloužení životnosti celé střechy !!

Konstrukce střechy je vystavena změnám teplot, vlhkosti, ale hrozí zde také riziko napadení dřevokazným hmyzem – červotoč, hrbohlav, pilořitka …..

Dřevokazný hmyz

Tento hmyz napadá převážně krovy, stavební konstrukce, dřevěný nábytek, umělecké předměty, podlahy a další. Působí dlouhodobé škody v podobě narušení statiky a pevnosti, proto je důležitý včasný zásah a zabránit tak dalšímu šíření a tím navyšování často nemalé ekonomické ztráty.
Nejvýznamnější zástupci:

Dřevokazné houby

Dřevo napadené těmito houbami ztrácí své původní vlastnosti (pevnost a barva) a při zanedbání ošetření se začne rozpadat.

Plísně vytváří povlaky a nevzhledné skvrny, které způsobují zápach zatuchliny a může docházet také ke zdravotním problémům, tedy i proti tomuto škůdci je dobré zasáhnout včas.

Co ochrání dřevo Vaší střechy?

Aplikace postřiku zničí škůdce již napadaného dřeva a zároveň ochrání dřevo do budoucna. Pokud se provede včas, tak zachráníte celou konstrukci a vyhnete se nákladné výměně dřevěných krovů, případně výměně celé střechy.

!! Chráníme Vaši střechu i Vaše peníze !!

Kontaktujte nás a domluvíme se na konzultaci!

Preventivní ošetření

Dlouhodobá ochrana proti veškerým dřevokazným škůdcům prováděná těmi nejúčinnějšími přípravky na trhu, které při správné aplikaci a postupu mohou dřevo chránit desítky let.

Technologie

Postřik, nátěr, injektáž, impregnace, máčení

Získejte NEJVÝHODNĚJŠÍ  nabídku, vyplnění formuláře vám nezabere více jak  minutu.

Garantujeme NEJNIŽŠÍ cenu.

Působíme po celé ČR.

Pro více informací volejte na  +420 720 546 451, rádi Vám pomůžeme.